Dilus Laboratories, Research and Manufacturing Company. Back to Website

BARCELONA

Innovation Through ResearchVeterinary                                                                              Culture Media


Home >  Polski>  O Firmie

O Firmie

Witamy na stronie internetowej Firmy Dilus Laboratories i zapraszamy do zwiedzenia portalu, w którym przedstawiamy szeroki wachlarz naszych produktów dla drobiu, bydła, trzody chlewnej, koni, gołębi, ryb i pszczół. Poza tym oferujemy produkty do sztucznego zapłodnienia oraz sprzęt i materiały weterynaryjne najlepszych Firm Światowych.
Dilus Laboratories jest firmą farmaceutyczną znajdującą się w Santa Eugenia de Berga (Barcelona), w mieście lekarza weterynarii dr Malats, uważanego za pioniera leczenia weterynaryjnego w Hiszpanii na początku XVIII wieku.
Dilus Laboratories jest młodą, dynamiczną i innowacyjną firmą, której specjalnością jest produkcja preparatów przeznaczonych do żywienia, sztucznego zapłodnienia i higieny zwierząt.
Nasze produkty weterynaryjne znane są na rynkach światowych pod nazwą Corion, zarejestrowaną marką firmy Dilus Laboratories. Jesteśmy w ciągłym procesie badań, innowacji i dokonujemy wiele prób na nowych preparatach leczniczych i odżywczych i upewniamy się co do maksymalnej jakości i wydajności produktu przed wprowadzeniem go na rynek. Dilus Laboratories jest rzetelną firmą oferującą po atrakcyjnej cenie istniejące już od lat na rynku jak i innowacyjne i na wysokim poziomie technicznym preparaty, spełniające europejskie wymagania dotyczące żywienia i higieny zwierząt. Firma nie ma kompleksowej struktury logistyczej, ale za to maksymalne wymagania jakościowe przy produkcji swoich preparatów. Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty, na miarę ich potrzeb i wymagań, jak również udzielamy wszelkiej pomocy technicznej. Mamy nadzieję, że nasza strona będzie dla Państwa przydatnym narzędziem ułatwiającym wyszukiwanie informacji technicznej o preparatach marki Corion i zachęci do długoletniej i owocnej współpracy.
Dilus Laboratories Gwarancją zdrowej i wydajnej produkcji zwierzęcej!!!
Najbardziej atrakcyjna oferta na nasze preparaty, to nie ta zawarta jedynie w cenie, lecz w maksymalnej i wypróbowanej już wydajnośći i jakośći naszych produktów. Naszą największą satysfakcją jest satysfakcja naszych klientów. Zachęcamy do zamówienia już teraz naszego katalogu i oferty cenowej na preparaty Corion.
Daj nam znać, jeśli możemy rozstrzygnąć spotkanie z firmą, jeśli udział tych wydarzeń.

DILUS LABORATORIES, Research and Manufacturing Company · Polígon Industrial El Bulló C/Mestral, 7 - 08507 BARCELONA
Tel: + 34 93 885 15 79 · Fax: +34 93 883 39 16 · web:diluslabs.com · e-mail:contact@diluslabs.com · © 2012 All rights reserved.